XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

PRZYBYLSKA J.Z.
LOT 53
ID: 018053

PRZYBYLSKA J.Z. BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z kwiatami i otwartą książką (1966)
Technika:akwarela, karton
Wymiary:70,5 x 46 cm (w świetle oprawy)
89,5 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "J.Z. Przybylska | 1966"
Estymacja:2000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna