MALCZEWSKI Jacek

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Portret Agaty Pancerz w Lusławicach (1926)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 28,5 cm
69,5 x 47,5 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany l.g.: "J Malczewski 1926"

Praca została poddana konserwacji, polegającej na wklejeniu pasów dublażowych.”