MALCZEWSKI Jacek

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Agaty Pancerz w Lusławicach (1926)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 28,5 cm
69,5 x 47,5 cm (z oprawą)