KLIMOŃCZYK Jadwiga
Jadwiga Klimończyk - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Jadwigi Klimończyk. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Zimowa aleja (1934) |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 19,5 x 25 cm (w świetle oprawy) 28,5 x 33,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Klimończykówna | 34." Na odwrocie szkic olejny pejzażu. |
Sprzedane: | XXI Aukcja Dzieł Sztuki (15 XII 2022) |
Cena wywoławcza: | 1700 zł |
Cena uzyskana: | 2200 zł |
JADWIGA KLIMOŃCZYK
Jadwiga Klimończyk urodziła się w 1908 roku, data śmierci nie jest znana. Była artystką czynną w XX wieku. W swojej twórczości wykorzystywała technikę olejną, malowała głównie pejzaże, rzadziej sceny we wnętrzach, np. akty. W jej malarstwie wyczuwalne są wpływy koloryzmu.
Przyjmujemy obrazy Jadwigi Klimończyk na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Jadwigi Klimończyk.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Jadwigi Klimończyk, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Jadwigi Klimończyk w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].