KARMAŃSKI Jan

KARMAŃSKI Jan BIOGRAFIA

Letni dzień w ogrodzie (1940)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:50 x 60 cm
65 x 75 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "J. KARMAŃSKI 1940"