WOJNARSKI Jan

WOJNARSKI Jan BIOGRAFIA

Rudowłosa

Technika:pastel, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
63 x 69 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem p.d.: "Wojnarski"