KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina

KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina BIOGRAFIA

Znaki słonecznego lata (1984)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:61,3 x 48,5 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "J.Kraupe"
Opisany na odwrocie: " "Znaki słonecznego lata" 1984"