KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina

KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina BIOGRAFIA

Mgła nad Odrą (1983)

Technika:gwasz, akwarela, papier
Wymiary:39,5 x 56,5 cm
47,5 x 64,5 cm (wymiary arkusza)
59,5 x 76 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem p.d.: "J. Kraupe"
Opisany ołówkiem l.d.: "Mgła nad Odrą 1983"