BRZESKI Janusz Maria

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

W sukience (1956)

Technika:tusz, papier
Wymiary:33 x 24,5 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "JMB | 56"
Praca jest oprawiona w passe-partout (41,5 x 30 cm).
Na odwrocie wyrazy "moda" i "lato" w różnych krojach pisma, data "1953" oraz szkice tańczących par.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty