TRZEBIATOWSKI Janusz

TRZEBIATOWSKI Janusz BIOGRAFIA

Leśny staw (1969)

Technika:olej, płótno
Wymiary:75 x 50 cm
91 x 66 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "TRZEBIATOWSKI 69"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.