KARSZNIEWICZ Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Droga w lesie |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 37,8 x 29 cm 45 x 36,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "JKarszniewicz" Na odwrocie metka Związku Powszechnego Artystów Plastyków w Krakowie. PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 24 IV 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |