KARSZNIEWICZ Jerzy

KARSZNIEWICZ Jerzy BIOGRAFIA

Droga w lesie

Technika:olej, tektura
Wymiary:37,8 x 29 cm
45 x 36,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "JKarszniewicz"
Na odwrocie metka Związku Powszechnego Artystów Plastyków w Krakowie.