Głowa białego konia (1948)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:35,5 x 35 cm
46,5 x 46,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1948"
Widoczne dwa podłużne pęknięcia sklejki (l.śr.).