KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan pojący konia (1936) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 30 x 40 cm 41 x 51 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1936" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i wpisanym numerem "0785" oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. Widoczne podłużne pęknięcie sklejki w środkowej części obrazu. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |