Ułan pojący konia (1936)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:30 x 40 cm
41 x 51 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1936"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i wpisanym numerem "0785" oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Widoczne podłużne pęknięcie sklejki w środkowej części obrazu.