KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Spotkanie na zwiadach (1935) |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 40 x 29,7 cm 47 x 36,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1935" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i wpisanym numerem "0246". Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |