KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wizja św. Huberta (1946) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 39,7 x 49,5 cm 48 x 63,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1946" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |