KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Trębacz - do ataku (1949) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 34 x 30 cm 49 x 43,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1949" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |