KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Powrót z patrolu (1940) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 35 x 49,5 cm 43,5 x 59 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1940" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |