Skok przez płot - polowanie par force (1934)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:49 x 38,5 cm
61,5 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1934."
Na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego z 1973 roku.

Więcej o obrazie Jerzego Kossaka w przekrojowym artykule na blogu [ZOBACZ]