SKĄPSKI Jerzy

SKĄPSKI Jerzy BIOGRAFIA

Port w Łebie

Technika:akryl, płótno
Wymiary:46 x 46 cm
54 x 54 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d. monogramem "JS"
Sygnowany na blejtramie: "JERZY SKĄPSKI AKRYL PŁ."
Opisany na blejtramie: "YACHT PORT ŁEBA"