SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Abstrakcja |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 40 x 40 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "S.J.Suder" Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
- [2024-04-29] Krótsze godziny otwarcia KDA w dniu 2.05.2024 (czwartek)
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |