WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Koncert (1983)

Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 46 cm
45 x 56,5 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "WRÓBLEWSKI 1983"