WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Dziecięce marzenie (1994)

Technika:olej, płyta
Wymiary:38,8 x 41 cm
54,5 x 55,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "1994 | WRÓBLEWSKI | JUR"