WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Krajobraz z domem (1990)

Technika:olej, płyta
Wymiary:36,5 x 39,5 cm
45,5 x 49 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany na odwrocie: "1990 | JERZY WRÓBLEWSKI"