ZĄBKOWSKI Józef Lucjan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Port w nocy (1963) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 94,5 x 78 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "ZĄBKOWSKI" Opisany na odwrocie: "JÓZEF LUCJAN | ZĄBKOWSKI | PORT W NOCY 1963 | OLEJ 80 x 95" Na odwrocie odręcznie wypisana metka z Wystawy Marynistycznej. Widoczne pojedyncze, niewielkie ubytki farby oraz ubytek malatury o średnicy 0,5 cm (śr.g.) oraz 1,5 cm (śr.d.). Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |