ZĄBKOWSKI Józef Lucjan

ZĄBKOWSKI Józef Lucjan BIOGRAFIA

Port w nocy (1963)

Technika:olej, płótno
Wymiary:94,5 x 78 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "ZĄBKOWSKI"
Opisany na odwrocie: "JÓZEF LUCJAN | ZĄBKOWSKI | PORT W NOCY 1963 | OLEJ 80 x 95"
Na odwrocie odręcznie wypisana metka z Wystawy Marynistycznej.
Widoczne pojedyncze, niewielkie ubytki farby oraz ubytek malatury o średnicy 0,5 cm (śr.g.) oraz 1,5 cm (śr.d.).