MEHOFFER Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Okładka albumu Sztuka Polska. Malarstwo (1903) |
| Technika: | litografia barwna, karton |
| Wymiary: | 38 x 27,5 cm (w świetle passe-partout) 60 x 39 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany na płycie l.d.: "JÓZEF MEHOFFER | 1903" Widoczny ubytek w prawym górnym rogu. Grafika powstała na zamówienie wydawcy H. Altenberga we Lwowie w 1905 roku. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |