MEHOFFER Józef

MEHOFFER Józef BIOGRAFIA

Okładka albumu Sztuka Polska. Malarstwo (1903)

Technika:litografia barwna, karton
Wymiary:38 x 27,5 cm (w świetle passe-partout)
60 x 39 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany na płycie l.d.: "JÓZEF MEHOFFER | 1903"
Widoczny ubytek w prawym górnym rogu.
Grafika powstała na zamówienie wydawcy H. Altenberga we Lwowie w 1905 roku.