POCHWALSKI Józef Mikołaj

POCHWALSKI Józef Mikołaj BIOGRAFIA

Trójca Święta (1926)

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:50 x 35,5 cm
53,5 x 39 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Józef Pochwalski 1926/X"
Widoczne zagięcia i ubytki farby na narożach.