RACZEK Józef

RACZEK Józef BIOGRAFIA

Madonna (1976)

Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:23,5 x 19 cm (w świetle oprawy)
27,5 x 23,2 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany na odwrocie śr.: "Józef ze Sącza | Stary Sącz 1976", pieczątka artysty.

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.