SĘKOWSKI Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Tors |
| Technika: | brąz, metal |
| Wymiary: | 40 x 18 x 11 cm (z podstawą) |
| Sygnowana i datowana na prawym udzie postaci: "J.SĘKOWSKI | 2017” Opisana na dolnym ramieniu krzyża: "…ZET | SĘKOWSKI | 201" Na froncie dolnego ramienia krzyża dwa odciski sygnatury "J.SĘKOWSKI" oraz odcisk "UNIKAT" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |