SĘKOWSKI Józef

SĘKOWSKI Józef BIOGRAFIA

Tors

Technika:brąz, metal
Wymiary:40 x 18 x 11 cm (z podstawą)
Uwagi:Sygnowana i datowana na prawym udzie postaci: "J.SĘKOWSKI | 2017”
Opisana na dolnym ramieniu krzyża: "…ZET | SĘKOWSKI | 201"
Na froncie dolnego ramienia krzyża dwa odciski sygnatury "J.SĘKOWSKI" oraz odcisk "UNIKAT"