WILKOŃ Józef

WILKOŃ Józef BIOGRAFIA

Żubr

Technika:technika własna (gwasz, akwarela, tusz, kredka), karton
Wymiary:30 x 21,5 cm
46,5 x 36,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "JWilkoń"