HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Jeździec (1902)

Technika:gwasz, papier
Wymiary:49 x 41,5 cm (w świetle passe-partout)
82 x 72 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1902"