SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Rynek Główny w Krakowie

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 35 cm
36 x 47 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany l.d.: „Juliusz Słabiak””