SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Przejazd ułanów

Technika:olej, płyta
Wymiary:35 x 49,5 cm
48 x 63 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. l.d.: „Juliusz Słabiak”