SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Wieczór w obozie cygańskim (1957)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 85,5 cm
72 x 103,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Juliusz Słabiak | 1957"