SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Wyjazd z domu

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69,5 cm
63 x 83 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak"