SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Wesele krakowskie

Technika:olej, płótno
Wymiary:42 x 61 cm
60,5 x 79,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Juliusz Słabiak"