FRYCZ Karol

FRYCZ Karol BIOGRAFIA

Groby cesarskie

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 37 cm
58 x 45 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "K. Frycz | Groby cesarskie Mukden"