RUTKOWSKI Karol

RUTKOWSKI Karol BIOGRAFIA

Studnia w Żegocinie (1953)

Technika:olej, tektura
Wymiary:27,5 x 35 cm
34 x 42 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "KAROL RUTKOWSKI | ŻEGOCINA 1953."