RUTKOWSKI Karol

Karol Rutkowski - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Karola Rutkowskiego. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac Karola Rutkowskiego na aukcję [kontakt]

RUTKOWSKI Karol
RUTKOWSKI KarolRUTKOWSKI Karol
Tytuł:Studnia w Żegocinie (1953)
Technika:olej, tektura
Wymiary:27,5 x 35 cm
34 x 42 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "KAROL RUTKOWSKI | ŻEGOCINA 1953."

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]

KAROL RUTKOWSKI

Karol Rutkowski urodził się w 1885, zmarł w 1960 roku. Był malarzem związanym z krakowskim środowiskiem artystycznym. Studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych u Teodora Axentowicza, w 1909 roku otrzymał dyplom. Artysta kształcił się także w Wiedniu i we Lwowie.

Karol Rutkowski tworzył wielobarwne pejzaże, w których oddawał charakter ukazywanych miejsc z dużą dbałością o detale.

Przyjmujemy obrazy Karola Rutkowskiego na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Karola Rutkowskiego.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Karola Rutkowskiego, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Karola Rutkowskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].