KOSTUR Karol

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Powrót z kościoła

Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 45 cm
39,7 x 49,2 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "Kostur"