KOSTUR Karol

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Ułan (1981)

Technika:olej, płótno
Wymiary:44,2 x 60 cm
50 x 66 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Kostur | 1981"