KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Po mszy II (1985) |
Technika: | gwasz, ołówek, papier |
Wymiary: | 30,2 x 48,7 cm 38,5 x 57 cm (wymiary arkusza) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "K. Kostur | 85"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |