KOSTUR Karol

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Po mszy II (1985)

Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:30,2 x 48,7 cm
38,5 x 57 cm (wymiary arkusza)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "K. Kostur | 85"