KOSTUR Karol

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Po modlitwie (1981)

Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:29,4 x 34,4 cm (w świetle oprawy)
48,7 x 55 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Karol Kostur | 1981"