KOSTUR Karol

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Pasterz

Technika:olej, płótno
Wymiary:44,2 x 34,8 cm
49,5 x 40 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Kostur"

Obraz został sprzedany w ofercie poaukcyjnej.