PAPROCKI Kazimierz

PAPROCKI Kazimierz BIOGRAFIA

Akt z wachlarzem (1948)

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 50 cm
76,5 x 61,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "K. Paprocki."
Opisany na blejtramie: "Kazimierz Paprocki | ASP-KRAKÓW 1948"