KRCHA Emil BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Jesień |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 35 x 50 cm 47 x 61,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Krcha" Opisany na odwrocie: "Emil Krcha | "Jesień" " Na odwrocie metka Instytutu Propagandy Sztuki, metka Związku Polskich Artystów Plastyków (Warszawa, kwiecień 1929) oraz metka Związku Polskich Artystów Plastyków (Kraków, listopad 1929). PRACA NIEDOSTĘPNA |