KRCHA Emil

KRCHA Emil BIOGRAFIA

Pejzaż znad Strypy

Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 69 cm
69,5 x 83 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E. Krcha"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz metka Zrzeszenia Artystów Plastyków "ZWORNIK".
Widoczne sfalowanie podłoża w górnej części obrazu.
Lokalne spękania warstwy malarskiej (p.d.).