KRCHA Emil

KRCHA Emil BIOGRAFIA

Martwa natura z kwiatami (1952)

Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:40,2 x 54 cm
58 x 69 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "E. Krcha 52"
Na odwrocie trzy szkice muszli ślimaka (tusz, ołówek).
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.